צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  פוקט, האי הקסום בתאילנד, מציע לא רק חופים מרהיבים ונופים עוצרי נשימה, אלא גם שפע של פסטיבלים ואירועים תרבותיים שמעשירים את החוויה המקומית. אם אתם מתכננים טיול לפוקט, כדאי לכם להכיר את עשרת הפסטיבלים והאירועים התרבותיים המובילים באי. כל אחד מהם מציע חוויה ייחודית ומרתקת, שתשאיר אתכם עם זיכרונות בלתי נשכחים.

  פסטיבל סונגקראן

  פסטיבל סונגקראן, הידוע גם כראש השנה התאילנדי, הוא אחד הפסטיבלים הגדולים והמרהיבים ביותר בתאילנד. הפסטיבל נערך באפריל ונמשך שלושה ימים, במהלכם המקומיים והתיירים משתתפים בקרבות מים סוערים ברחובות. זהו זמן של שמחה, טיהור והתחדשות, והאווירה ברחובות פוקט היא פשוט מדהימה. אל תשכחו להביא בגדים להחלפה, כי אין סיכוי שתישארו יבשים!

  פסטיבל הצמחונות

  פסטיבל הצמחונות של פוקט הוא אירוע ייחודי ומרתק שנערך מדי שנה בספטמבר או אוקטובר. במהלך הפסטיבל, המקומיים נמנעים מאכילת בשר ומקיימים טקסים דתיים שונים. אחד המאפיינים הבולטים של הפסטיבל הוא התהלוכות המרהיבות, בהן משתתפים נושאים כלים חדים ומבצעים פעולות של טיהור עצמי. זהו אירוע מרתק ומרגש, שמציע הצצה לתרבות ולמסורת המקומית.

  פסטיבל לוי קראטונג

  פסטיבל לוי קראטונג, הנערך בנובמבר, הוא אחד הפסטיבלים היפים והרומנטיים ביותר בתאילנד. במהלך הפסטיבל, המקומיים משחררים קראטונגים (סירות קטנות עשויות מעלי בננה) לנהרות ולמקורות מים אחרים, כשהם מוארים בנרות ומקושטים בפרחים. זהו זמן של הודיה, סליחה והתחדשות, והאווירה בפוקט היא פשוט קסומה. אל תחמיצו את ההזדמנות להשתתף בטקס ולשחרר קראטונג משלכם.

  פסטיבל פוקט אולד טאון

  פסטיבל פוקט אולד טאון, הנערך בפברואר, הוא חגיגה של התרבות וההיסטוריה המקומית. במהלך הפסטיבל, הרחובות העתיקים של פוקט מתמלאים במוזיקה, ריקודים, תהלוכות ואוכל מקומי טעים. זהו זמן מצוין להכיר את ההיסטוריה העשירה של האי וליהנות מהאווירה התוססת והצבעונית.

  פסטיבל פוקט קינגס קאפ רגטה

  פסטיבל פוקט קינגס קאפ רגטה, הנערך בדצמבר, הוא אחד מאירועי השייט הגדולים והיוקרתיים ביותר באסיה. במהלך הפסטיבל, מאות סירות שייט מתחרות במים הצלולים של פוקט, והאווירה היא פשוט מדהימה. זהו זמן מצוין ליהנות מהנופים היפים של האי ולחוות את ההתרגשות של תחרות השייט.

  פסטיבל פוקט בלוז

  פסטיבל פוקט בלוז, הנערך בפברואר, הוא חגיגה של מוזיקת בלוז וג'אז. במהלך הפסטיבל, אמנים מקומיים ובינלאומיים מופיעים במגוון מקומות ברחבי האי, והאווירה היא פשוט מחשמלת. זהו זמן מצוין ליהנות ממוזיקה טובה ולחוות את התרבות המוזיקלית העשירה של פוקט.

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל מרתון

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל מרתון, הנערך ביוני, הוא אחד מאירועי הספורט הגדולים ביותר באי. במהלך הפסטיבל, רצים מכל רחבי העולם משתתפים במרתון, חצי מרתון ומרוצים קצרים יותר, והאווירה היא פשוט מדהימה. זהו זמן מצוין ליהנות מהנופים היפים של פוקט ולחוות את ההתרגשות של תחרות הריצה.

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל ג'אז

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל ג'אז, הנערך בנובמבר, הוא חגיגה של מוזיקת ג'אז. במהלך הפסטיבל, אמנים מקומיים ובינלאומיים מופיעים במגוון מקומות ברחבי האי, והאווירה היא פשוט מחשמלת. זהו זמן מצוין ליהנות ממוזיקה טובה ולחוות את התרבות המוזיקלית העשירה של פוקט.

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל פוד

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל פוד, הנערך באוגוסט, הוא חגיגה של האוכל המקומי והבינלאומי. במהלך הפסטיבל, שפים מקומיים ובינלאומיים מציגים את המנות הטובות ביותר שלהם, והאווירה היא פשוט מדהימה. זהו זמן מצוין ליהנות מאוכל טוב ולחוות את התרבות הקולינרית העשירה של פוקט.

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל פיירוורקס

  פסטיבל פוקט אינטרנשיונל פיירוורקס, הנערך בדצמבר, הוא חגיגה של זיקוקים. במהלך הפסטיבל, מופעי זיקוקים מרהיבים מאירים את שמי פוקט, והאווירה היא פשוט קסומה. זהו זמן מצוין ליהנות מהמופעים המרהיבים ולחוות את הקסם של פוקט.

  פוקט מציעה שפע של פסטיבלים ואירועים תרבותיים שמעשירים את החוויה המקומית ומציעים הצצה לתרבות ולמסורת העשירה של האי. אם אתם מתכננים טיול לפוקט, אל תחמיצו את ההזדמנות להשתתף באחד מהפסטיבלים המדהימים הללו ולחוות את הקסם של האי. צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול שלכם וליהנות מחוויה בלתי נשכחת!